GT-S8600

BADA platform
GT-S8600

Wave 3 [GT-S8600]
only available ex factory and in selected countries

YP-G70

ANDROID platform
YP-G70

Galaxy S WiFi 5.0

YP-G1

ANDROID platform
YP-G1

Galaxy S WiFi 4.0

GT-P1000

ANDROID platform
GT-P1000

Galaxy TAB [GT-P1000]

GT-S5660

ANDROID platform
GT-S5660

Galaxy GIO [GT-S5660]

GT-i9003

ANDROID platform
GT-i9003

Galaxy SL [GT-i9003]

GT-S5830

ANDROID platform
GT-S5830

Galaxy Ace [GT-S5830]

GT-S5570

ANDROID platform
GT-S5570

Galaxy Mini [GT-S5570]

GT-S8530

BADA platform
GT-S8530

Wave II [GT-S8530]

GT-S5750

BADA platform
GT-S5750

Wave575 [GT-S5750]
only available ex factory and in selected countries

GT-S7230

BADA platform
GT-S7230

Wave723 [GT-S7230]
only available ex factory and in selected countries

GT-S5250

BADA platform
GT-S5250

Wave525 [GT-S5250]

GT-S8500

BADA platform
GT-S8500

Wave [GT-S8500]

GT-S5620

GT-S5620

Monte [GT-S5620]

SAMSUNG LBS

Завантаження

Покриття

Опис

Функції

Maps and navigation. Anytime. Anywhere.

Функції

Основні функції

 • Останні оновлення карт: Ви подорожуєте до нових місць, а ви не забули завантажити карту на ваш телефон? Не хвилюйтеся! SAMSUNG LBS дає вам миттєвий доступ до мап, незалежно від того, де ви знаходитесь і куди ви збираєтесь піти. Вдома чи в дорозі, просто завантажте мапи на ваш пристрій або користуйтеся мапою в режимі реального часу (он-лайн).
 • Для водіїв і пішоходів*: Ми завжди точно вказували вам напрямок до вашої парковки, додаючи докладніші голосові інструкції та напрямок на екрані. Тепер ми поведемо вас далі! Виходьте з машини, щоб дослідити нові місця разом з SAMSUNG LBS, який буде супроводжувати вас всю дорогу.
 • Тривимірні моделі будівель та тривимірні пам'ятки: Зробіть подорож легкою та розважальною завдяки тривимірним будівлям та тривимірними пам'ятками, які допоможуть самостійно орієнтуватися при перегляді мапи під час коли ви в автомобілі або прогулянки пішки.
 • Покращена зручність користування: Просто насолоджуйтесь розширеними функціями. Новий та легкий у використанні інтерфейс дозволяє отримати максимум від SAMSUNG LBS з першого використання! А завдяки новому меню "Показати іконки" у вас є постійний доступ до найчастіше використованих функцій.
 • Додаткові сервіси**: Зробіть мапи та навігацію більш індивідуальними, додайте додаткові сервіси. Завантажте розширені інструкції, розташування камер безпеки, інформацію щодо ситуації на дорозі та багато іншого безпосередньо з SAMSUNG LBS або за допомогою програми ROUTE 66 Sync PC.

  * Samsung Wave II пропонується з безкоштовною ліцензією на дорожні мапи та навігацію по всьому світу протягом 30 днів.
  ** Доступність цих послуг залежить від країни та місцевих нормативних актів.

ROUTE 66 Sync

 • Використовуйте безкоштовну програму ROUTE 66 Sync PC для вашого комп'ютера, для легкого керування, налаштування та збереження всієї інформації на вашому пристрої. З новим планувальником маршруту тепер ви можете досліджувати світ прямо з вашого домашнього комп'ютера та бути підготовленим до ваших нових подорожей!
Опис

Опис

SAMSUNG LBS показує світ по-новому та робить його цікавішим.
З необмеженим доступом до карт по всьому світу ви маєте повну свободу поїхати куди завгодно, не побоюючись загубитись. Ви можете прийняти рішення ще до того, як відправитесь у подорож, знайшовши потрібну мапу та зпланувавши маршрут або дізнавшись останній прогноз погоди. Ви можете проїхати або пройти пішки до обраного місця призначення, керуючись точними інструкціями крок за кроком. Ви легко знайдете шлях завдяки тривимірним будівлям та тривимірним пам'яткам, які оживають на екрані вашого пристрою. Додаткові функції безпеки, такі як детальні інструкції, попередження про дорожні камери спостереження та інформація про ситуацію на дорозі, легко доступні безпосередньо на вашому пристрої або через програму для вашого комп'ютера ROUTE 66 Sync PC.
Досліджувати світ ще николи не було так просто!

Highlights

 • ROUTE 66 Mobile Search™: Забудьте про пошук місця з переходом від однієї сторінки пошуку до наступної. Скоротіть час для пошуку з ROUTE 66 Mobile Search™, програмою для знаходження місць за один крок. Наприклад, якщо ви шукаєте ресторан італійської кухні у Копенгагені, просто введіть "рест іта копен" і знайдіть свій улюбленний ресторан за мить!
 • Розширене керівництво: Ми знаємо, як це їхати не в тій смузі та пропустити перехрестя. З точною інформацією о смугах від SAMSUNG LBS ви можете їздити без проблем через складні перехрестя та автомагістралі.
 • Супутникове зображення: Знімки з супутників дають краще уявлення вашого маршруту, так що ви завжди будете точно знати своє місцезнаходження (тільки в режимі реального часу).
 • Зберігайте та діліться: Бути на зв'язку з друзями ще ніколи не було так легко. Обмінюйтесь улюбленими місцями та маршрутами та просто їдьте або пройдіть туди де ваші друзі.
 • Мапи та маршрути на вашому комп'ютері: Дізнавайся про світ та плануй свої подорожі вдома, користуючись ROUTE 66 Sync. Дорожні мапи з супутниковими зображеннями, включаючи тривимірні будівлі та тривимірні пам'ятки, та погодні звіти дозволяють планувати ваші подорожі до найдрібніших деталей.
 • Камери безпеки: Спокійно керуйте своїм автомобілем! Тепер можна уникнути штрафів за перевищення швидкості завдяки автоматичному попередженню при наближенні до камер дорожнього руху.
 • Інформація про дорожний рух: Вчасно та безпечно діставайтеся до місця призначення з інформацією про дорожний рух в реальному часі від ROUTE 66. ROUTE 66 допоможе змінити маршрут, щоб по можливості уникнути заторів.
 • Погода: Переконайтеся в тому, що раптова зміна погоди ніколи не застане вас зненацька. Завжди отримуйте оновлену інформацію про прогноз погоди, щоб знати чого очікувати під час подорожі.
 • Голоси: Ви втомилися слухати весь час той самий голос, котрий веде вас до місця призначення? Зробіть навігацію приємним задоволенням завдяки новим чоловічим та жіночим голосам, які вже доступні на ще більшій кількості мов ніж раніше.
 • Cхеми кольорів: Оберіть кольорову схему на свій смак або у відповідності до кольорів локальної мапи. Ви маєте можливість навіть обрати кольори мапи до приладової панелі вашого автомобіля.
Покриття

Мапи

 • Дорожні мапи: Африка: Ботсвана, Єгипет, Кенія, Лесото, Мороко, Мозамбік, Намібія, Нігерія, Реюньйон, Південна Африка, Свазіленд.
  Америка: Аргентина, Багами, Бразілія, Канада, Кайманові острови, Чілі, Колумбія, Французька Гвіана, Мексика, Перу, Пуерто-Рико, США, Венесуела, Віргінські острови (США).
  Азія: Бахрейн, Китай, Гонг Конг, Індія, Індонезія, Йорданія, Корея (Республіка Корея), Кувейт, Ліван, Макао, Малайзія, Оман, Філіпіни, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Тайвань (TA), Таїланд, Об'єднані Арабські Емірати.
  Европа: Албанія, Андорра, Австрія, Білорусь, Бельгія, Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Македонія, Молдова, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сан-Маріно, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина (TA), Україна (TNC), Сполучене Королівство, Ватикан.
  Океанія: Австралія, Нова Зеландія.
 • 3D & Discover: Африка: Південна Африка
  Америка: Аргентина, Бразілія, Канада, Чілі, Мексика, США, Венесуела.
  Азія: Бахрейн, Китай, Гонг Конг, Індія, Індонезія, Корея (Республіка Корея), Кувейт, Малайзія, Філіпіни, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Тайвань (TA), Таїланд, Об'єднані Арабські Емірати.
  Европа: Австрія, Бельгія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Сполучене Королівство.
  Океанія: Австралія, Нова Зеландія.
 • Супутникове зображення: Весь світ

Навігація

 • Для водіїв і пішоходів: Африка: Єгипет, Кенія, Мороко, Нігерія, Південна Африка, ПАР (Південна Африка, Ботсвана, Лесото, Мозамбік, Намібія, Свазіленд).
  Америка: Аргентина, Бразілія, Канада, Чілі, Колумбія, Мексика, Північна Америка (США, Канада, Мексика), Перу, Південна Америка (Аргентина, Бразілія, Чілі, Перу, Венесуела), США, США i Канада (США, Канада), Венесуела.
  Азія: Китай, Гонг Конг i Макао (Гонг Конг, Макао), Індія, Індонезія, Корея (Республіка Корея), Ліван, Перська затока (Бахрейн, Йорданія, Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати), Філіпіни, Сінгапур i Малайзія (Малайзія, Сінгапур), Південно-Східна Азія (Індонезія, Малайзія, Філіпіни, Сінгапур, Таїланд), Тайвань, Таїланд.
  Европа: Балканських країн та Східної Європи (Албанія, Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Греція, Македонія, Чорногорія, Румунія, Сербія, Словенія), Країнах Балтії та Центральної Європи (Чеська Республіка, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Словаччина), Бенілюкс (Бельгія, Нідерланди, Люксембург), DACH (Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ліхтенштейн), Східна Європа (Албанія, Білорусь, Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна), Европа (Албанія, Андорра, Австрія, Білорусь, Бельгія, Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гібралтар, Греція, Гернсі, Угорщина, Ірландія, Мен (острів), Італія, Джерсі, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург), Франція (Франція, Андорра, Монако), Греція, Піренейскій півострів (Іспанія, Португалія, Гібралтар), Італія (Італія, Сан-Маріно, Ватикан), Північні країни (Данія, Фінляндія, Норвегія, Швеція), Росія, Туреччина, Сполучене Королівство i Ірландія (Сполучене Королівство, Ірландія, Гернсі, Мен (острів), Джерсі), Західна Європа (Андорра, Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гібралтар, Греція, Гернсі, Ірландія, Мен (острів), Італія, Джерсі, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Сан-Маріно, Іспанія.
  Океанія: Австралія, Австралія i Нова Зеландія (Австралія, Нова Зеландія), Нова Зеландія.
 • Розширене керівництво: Весь світ (Канада, США, Китай, Гонг Конг, Корея (Республіка Корея), Малайзія, Сінгапур, Тайвань, Таїланд, Об'єднані Арабські Емірати, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія)

Інформація про дорожній рух

 • Европа: Країнах Балтії та Центральної Європи (Чеська Республіка, Угорщина), Бенілюкс (Бельгія, Нідерланди, Люксембург), DACH (Німеччина, Австрія, Швейцарія), Східна Європа (Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Македонія, Словенія), Франція, Піренейскій півострів (Іспанія), Італія, Північні країни (Данія, Фінляндія, Норвегія, Швеція), Сполучене Королівство та Ірландія (Сполучене Королівство).

Камери безпеки

 • Африка: Південна Африка
 • Америка: США та Канада (США, Канада)
 • Азія: Китай, Гонг Конг, Перська затока (Кувейт, Оман, Об'єднані Арабські Емірати), Сінгапур i Малайзія (Малайзія, Сінгапур), Південно-Східна Азія (Малайзія, Сінгапур, Таїланд), Тайвань, Таїланд.
 • Европа: Балканських країн та Східної Європи (Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Греція, Румунія, Сербія, Словенія), Країнах Балтії та Центральної Європи (Чеська Республіка, Естонія, Угорщина, Литва, Польща, Словаччина), Бенілюкс (Бельгія, Нідерланди, Люксембург), DACH (Німеччина, Австрія, Ліхтенштейн), Східна Європа (Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Литва, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Україна), Европа (Андорра, Австрія, Бельгія, Боснія-Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія), Піренейскій півострів (Іспанія, Португалія), Італія, Північні країни (Данія, Фінляндія, Норвегія, Швеція), Росія, Туреччина, Сполучене Королівство i Ірландія (Сполучене Королівство, Ірландія), Західна Європа (Андорра, Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Іспанія, Швеція, Сполучене Королівство).
 • Океанія: Австралія

Погода

 • Погода у світі (Весь світ)

Голоси

 • Голоси людей: Африканс (Південна Африка), Арабська (Країни РСАДПЗ), Болгарська (Болгарія), Кантонська (Китай), Каталанська (Іспанія), Хорватська (Хорватія), Чеська (Чеська Республіка), Датська (Данія), Голландська (Нідерланди), Англійська (Австралія), Англійська (Канада), Англійська (Ірландія), Англійська (Шотландія), Англійська (Південна Африка), Англійська (Великобританія), Англійська (Сполучені Штати), Естонська (Естонія), Фарсі (Іран), Філіппінська (Філіппіни), Фінська (Фінляндія), Фламандська (Бельгія), Французька (Канада), Французька (Франція), Німецька (Австрія), Німецька (Німеччина), Німецька (Швейцарія), Грецька (Греція), Іврит (Ізраїль), Гінді (Індія), Угорська (Угорщина), Ісландська (Ісландія), Індонезійська (Індонезія), Італійська (Італія), Японська (Японія), Корейська (Південна Корея), Латиська (Латвія), Литовська (Литва), Малайська (Малайзія), Мандаринська (Китай), Норвезька (Норвегія), Польська (Польща), Португальська (Бразилія), Португальська (Португалія), Румунська (Румунія), Російська (Росія), Сербська (Сербія), Словацька (Словаччина), Словенська (Словенія), Іспанська (Мексика), Іспанська (Іспанія), Шведська (Швеція), Tайванська (Тайвань), Тайська (Таїланд), Турецька (Туреччина), Українська (Україна), Урду (Пакистан), В'єтнамська (В'єтнам)

Cхеми кольорів

 • Стандартний (безкоштовно): America, Antarctica, Belgica, Britanica, Default, England, Greenland, Holland, Lafayette, Португалія, Румунія, Scotland, Shanghai, Іспанія.
 • Автомобіль марки: Audi, BMW, Mercedes-prosafe, Mercedes-S-Digital, VW Golf.
Завантаження

Завантаження